Hakkımızda

VanMerkez Evden Eve Nakliyat | 0532 677 9597

Van Kur Evden Eve Nakliyat 2000'li yılların başında kurulan bir firmanın devamı olarak kurulmuş ve Van Evden Eve Nakliyat firmaları arasında büyük bir alt yapıya sahip olan bir firmadır. Firmamızın çalışanları kurumsal bir anlayışla çalışmakta olup, iş güvenliği kurallarına da özen göstermektedirler. 

Van Evden Eve Nakliyat işi ciddi bir iştir. Zira insanlar sizlere dişlerinden tırnaklarından artırdıkları paralarla aldıkları ev eşyalarını emanet ediyorlar. Biz bu nedenle müşterilerimizi mutlu etmeyi öncelikli hedef haline getirmiş durumdayız. 

Van Evden Eve Nakliyat fiyatları oynaklık göstermektedir. Bu işi merdiven altı diye tabir edilen insanlarda yapmaktadır ve çok ilkel yöntemlerle taşıma yapmaktadırlar. Biz emeğimizin karşılığı olan ücretlerle müşterilerimize asansörlü taşıma ve sigortalı taşıma hizmetini veriyoruz. 

Etiam non turpis sit amet nisl lacinia vehicula ac sollicitudin ex. Maecenas bibendum nisi purus, in ullamcorper nisl aliquam id. Suspendisse maximus vestibulum consectetur. Aliquam erat volutpat. Proin eu lacus at nulla commodo feugiat eleifend sit amet mauris.

VanMerkez Evden Eve Nakliyat | 0532 677 9597 olarak

Mutlu Aile

252

Paketleme

998

Zamanında Teslimat

126

Kilometre Yol

1458